Máme šteniatka - vrh "L" a "M"

Sestry GINGER a GALAXIE Ruslanna priviedli krátko po sebe na svet takúto krásnu nádielku šteniatok. Hrdým otcom je DIEGO Euporija.

  • VRH - M: Ginger, 22. júla 2020: 1 psík (Minho) a 4 fenky

  • VRH - L: Galaxie, 21. júla 2020: 1 psík (Larry) a 3 fenky

Máme šteniatka - vrh "J" a "K"

S radosťou dávame na známosť, že sa u nás narodili 3 rozkoškné slečny 11. februára 2020. Rodičmi sú náš fešák CH. Club CH. ANGEL Legend of Mexico a skúsená mama BLANCANIEVES Ruslanna. Je to jej 4-tý a zároveň už posledný vrh, keďže už pomaly začína prichádzať do veku veterána. Posledný pôrod sa rozhodla zvládnuť sama, úplne bez pomoci a akýchkoľvek komplikácií priviedla svoje dcéry na svet.

 

Jessaline nenechala na seba dlho čakať a 2 týždne potom ako Blancanieves priviedla na svet svoj posledný vrh, Jessaline zas okúsila prvý krát byť mamou. Bolo zaujímavé sledovať rozdiel medzi už skúsenou mamou Blancanieves a Jessaline, ktorá opatrne spoznáva tento nový pocit. Postupne sa ale krásne naučila ako sa starať o malú Khaleesi. Jedináčik Khaleesi sa narodila 27. februára 2020 a otcom tento krásnej a povahovo neskutočne akčnej a vyrovnanej fenečky je opäť náš fešák ANGEL Legend of Mexico.

Šteniatka v nových rodinkách

Posledné 2 mesiace sa v našej chovateľskej stanici niesli v znamení nových začiatkov pre naše šteniatka. Do novej rodinky išla už slečna Hannalie a všetky šteniatka z vrhu I. Chlapci Ischmael a Inspired by Love ostávajú na Slovenksu, no každý na opačnom konci. Naša jemná ale zároveň silná a priebojná kvetinka Imperal Galaxy vycestovala do USA, kde zatiaľ kraľoval náš fešáčisko Hugo Boss Ruslanna.

 

Hugo cestuje do svojho nového domova v zámorí

"Betka, o chvíľu odlietame z Washingtonu D.C. do Knoxvillu. Star/Hugo bol celý let z Viedne nádherný. Takmer celú cestu prespal. Každý, kto ho videl, sa vytešoval. Cez imigračných sa stále vystrkoval. Bol na všetko zvedavý. Úplne všetko chcel vidieť, úplne všetko ho zaujímalo. Ľudia si ho fotili a natáčali 😉 Všetci si ho zamilovali 🥰 Vôbec sa nebojí. Len si zvyká na nové zvuky. Na letisku mu vadili silné zvuky lietadiel. Nevidím na ňom vôbec, že by mu niečo chýbalo, že by bol Smutny. Aj tu v dome a všade je hlavne zvedavý. Všetko chce ovoňať, vidieť, cítiť. Žije v prítomnosti 😉 To je to najnádhernejšie.

ĎAKUJEM 🦋💞😘"

GESSICA a GRETTY´S ROSE v novom domove

Obe naše krásky si našli milujúcu rodinku :)

"Gessica je fantastický psík, dobručká, poslušná. Bola s nami pri mori, ale plavat nechcela. Santila sa pri mori, ale dali sme ju aj do vody, aby sa v tej horucave ovlazila a super plavala. Predtým ako sme išli do Chorvátska boli sme aj u veterinára, bola očkovaná na besnotu, odčervená a aj zúbky prezrela pani doktorka. Všetko je v poriadku." Andrea Schirgi (AT)

Flicka a Forrest Gump v novej rodinke

Obaja naši čertíkovia si našli svoje rodinky :)

FORREST GUMP Ruslanna

FLICKA Ruslanna

 

Máme šteniatka - vrh "F"

30.07.2016 sa narodili 2 šteniatka po rodičoch CH. AVALANCHE Dorothella x CH. ANGEL Legend of Mexico. Do našej psej svorky pribudol 1 psík a 1 sučka

CELESTE Ruslanna - Austrian Show Winner 2015

Celeste, dcéra našej Avalanche, vyhrala v roku 2015 najviac súťaží v rámci dlhosrstých sučiek v Rakúsku .

Coral je junioršampión

Naša odchovankyňa CORAL Ruslanna (CH. AVALANCHE Dorothella x CH. OSMANY LAFFITA Bohemia Kevin) sa stala junioršampión Slovenska po tom čo získala 3x CAJC na výstavách:

  • - CV Veľká Ida (5.7.2014) - Victor Lobakin (AZ)
  • - MV Veľká Ida (6.7.2014) - Viera Vítková (SK)
  • - MV Lučenec (10.5.2015) - Monika Kuriata-Okarmus (PL) 

Gratulujem majiteľke Lucii a handlerke Laure Prokopovým.

DEXTER a DZENETT v novom domove

Dexter a Dzenett si našli novú rodinku a spoločne odcestovali do nového domova v Bratislave. Novej majiteľke Veronike Slamkovej a celej rodinke držím palce a prajem veľa spoločných veselých zážitkov.

"Alžbetka vy ste ich učili povel Choď do postieľky alebo niečo podobné? Mňa stále prekvapujú ako sú šikovní obaja, strašne múdre hlavičky. Aj slovo papať poznajú, hneď bežali ako strely z kuchyne. Spinkali pekne celú noc potvorky malé, aj ideme spinkať poznajú, lebo si lažkali hneď. Len Dextik je taký bojazlivejší a Dzenett je odvážna, skúma - báda Chcem sa Vám strašne moc poďakovať za tak úžasne šteniatka. Ste špičková chovná stanica, kiežby boli všetky také ako tá Vaša. Úžasná výchova, plná lásky a porozumenia. Som rada, že som Vás našla… " 

Máme šteniatka - vrh "D"

Bela mi dala ten najkrajší Silvestrovský darček aký som si mohla priať. Dňa 31.12. 2014 pár minút pred polnocou priviedla na svet 2 sučky a 1 psíka zo spojenia BLANCANIEVES Ruslanna x JCH. ANGEL Legend of Mexico.